Os 3130 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Myjava
Vlak prišiel do stanice o 20:15
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 20:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 18:53
Myjava 20:15

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 18:53
Trenčín-Zlatovce 18:56
Trenčianske Bohuslavice 19:13
Nové Mesto nad Váhom 19:26
Čachtice 19:32
Vaďovce 19:45
Stará Turá 19:53
Paprad 20:00
Poriadie 20:08
Myjava 20:15

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).