Os 3123 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 17:10
Meškanie 63 min.

Posledná aktualizácia údajov: 14.06.2021 o 17:10 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Myjava 14:50
Trenčín 16:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 14:50
Poriadie 14:58
Paprad 15:04
Stará Turá 15:10
Vaďovce 15:17
Čachtice 15:32
Trenčianske Bohuslavice 15:46
Trenčín-Zlatovce 16:03
Trenčín 16:07

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).