Os 3110 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrbovce
Vlak prišiel do stanice o 10:37
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trenčín 08:41
Vrbovce 10:28

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trenčín 08:41
Trenčín-Zlatovce 08:44
Trenčianske Bohuslavice 09:01
Nové Mesto nad Váhom 09:26
Čachtice 09:32
Vaďovce 09:45
Stará Turá 09:53
Paprad 10:00
Poriadie 10:08
Myjava 10:16
Vrbovce 10:28

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).