Os 3109 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 09:07
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Myjava 07:45
Trenčín 09:07

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 07:45
Poriadie 07:53
Paprad 08:02
Stará Turá 08:08
Stará Turá 08:08
Vaďovce 08:15
Čachtice 08:28
Trenčianske Bohuslavice 08:46
Trenčín-Zlatovce 09:03
Trenčín 09:07

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.