Os 3105 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trenčín
Vlak prišiel do stanice o 07:17
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Myjava 05:48
Trenčín 07:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Myjava 05:48
Poriadie 05:57
Paprad 06:03
Stará Turá 06:10
Vaďovce 06:16
Čachtice 06:29
Trenčianske Bohuslavice 06:56
Trenčín-Zlatovce 07:13
Trenčín 07:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).