Os 3063 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 21:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 21:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 19:02
Trnava 21:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 19:02
Sekule 19:08
Veľké Leváre 19:26
Malacky 19:35
Zohor 19:49
Devínska Nová Ves 20:02
Bratislava-Lamač 20:08
Bratislava hlavná stanica 20:19
Bratislava hlavná stanica 20:19
Bratislava-Rača 20:29
Pezinok 20:41
Šenkvice 20:48
Cífer 20:58
Trnava nákladná stanica 21:04
Trnava 21:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).