Os 3062 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 23:13
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 23:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Galanta 21:59
Bratislava hlavná stanica 23:13

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Galanta 21:59
Gáň 22:05
Sereď 22:11
Trnava 22:27
Trnava nákladná stanica 22:28
Cífer 22:35
Šenkvice 22:45
Pezinok 22:51
Svätý Jur 22:58
Bratislava-Rača 23:03
Bratislava hlavná stanica 23:13

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.