Os 3034 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 21:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 20:38
Bratislava hlavná stanica 21:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 20:38
Brestovany 20:44
Trnava 20:55
Trnava nákladná stanica 20:56
Cífer 21:03
Šenkvice 21:13
Pezinok 21:19
Bratislava-Rača 21:31
Bratislava hlavná stanica 21:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).