Os 3031 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 20:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:30
Leopoldov 20:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:30
Bratislava-Rača 19:40
Pezinok 19:53
Šenkvice 19:59
Cífer 20:10
Trnava 20:19
Brestovany 20:26
Leopoldov 20:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).