Os 3031 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 20:14
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 11.08.2022 o 20:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 18:07
Leopoldov 20:27

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 18:07
Sekule 18:13
Veľké Leváre 18:25
Malacky 18:35
Zohor 18:49
Devínska Nová Ves 19:02
Bratislava-Lamač 19:08
Bratislava hlavná stanica 19:19
Bratislava hlavná stanica 19:19
Bratislava-Rača 19:29
Svätý Jur 19:33
Pezinok 19:49
Šenkvice 19:55
Cífer 20:06
Trnava nákladná stanica 20:11
Trnava 20:12
Trnava 20:15
Brestovany 20:21
Leopoldov 20:27

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.