Os 3030 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 19:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 19:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 18:39
Bratislava hlavná stanica 19:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 18:39
Brestovany 18:45
Trnava 18:55
Trnava nákladná stanica 18:57
Cífer 19:02
Šenkvice 19:13
Pezinok 19:19
Bratislava-Rača 19:32
Bratislava hlavná stanica 19:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).