Os 3029 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 19:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 19:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 17:02
Leopoldov 19:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:02
Sekule 17:08
Veľké Leváre 17:26
Malacky 17:35
Zohor 17:49
Devínska Nová Ves 18:02
Bratislava-Lamač 18:08
Bratislava hlavná stanica 18:19
Bratislava-Rača 18:29
Pezinok 18:41
Šenkvice 18:48
Cífer 18:58
Trnava nákladná stanica 19:04
Trnava 19:05
Trnava 19:07
Brestovany 19:14
Leopoldov 19:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).