Os 3027 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 18:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.07.2022 o 18:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 16:02
Leopoldov 18:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:02
Sekule 16:08
Sekule 16:08
Veľké Leváre 16:30
Veľké Leváre 16:30
Malacky 16:39
Zohor 16:53
Devínska Nová Ves 17:02
Bratislava-Lamač 17:08
Bratislava hlavná stanica 17:17
Bratislava hlavná stanica 17:19
Bratislava hlavná stanica 17:19
Bratislava-Rača 17:28
Bratislava-Rača 17:29
Pezinok 17:41
Šenkvice 17:48
Cífer 17:58
Trnava nákladná stanica 18:04
Trnava 18:05
Trnava 18:07
Brestovany 18:14
Leopoldov 18:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).