Os 3025 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 17:07
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 17:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 15:02
Leopoldov 17:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:02
Sekule 15:08
Veľké Leváre 15:26
Malacky 15:35
Zohor 15:49
Devínska Nová Ves 16:01
Devínska Nová Ves 16:02
Bratislava-Lamač 16:08
Bratislava hlavná stanica 16:17
Bratislava hlavná stanica 16:19
Bratislava-Rača 16:29
Pezinok 16:40
Pezinok 16:41
Šenkvice 16:48
Cífer 16:58
Trnava nákladná stanica 17:04
Trnava 17:05
Trnava 17:07
Brestovany 17:14
Leopoldov 17:20

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.