Os 3025 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 17:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 17:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 15:02
Leopoldov 17:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:02
Sekule 15:08
Veľké Leváre 15:26
Malacky 15:35
Zohor 15:49
Devínska Nová Ves 16:02
Bratislava-Lamač 16:08
Bratislava hlavná stanica 16:19
Bratislava-Rača 16:29
Pezinok 16:41
Šenkvice 16:48
Cífer 16:58
Trnava nákladná stanica 17:04
Trnava 17:05
Trnava 17:07
Brestovany 17:14
Leopoldov 17:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).