Os 3024 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 16:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 27.11.2021 o 16:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 15:39
Bratislava hlavná stanica 16:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 15:39
Brestovany 15:45
Trnava 15:55
Trnava nákladná stanica 15:57
Cífer 16:02
Šenkvice 16:13
Pezinok 16:19
Bratislava-Rača 16:32
Bratislava hlavná stanica 16:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).