Os 3023 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 16:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 14:07
Leopoldov 16:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:07
Sekule 14:13
Veľké Leváre 14:24
Veľké Leváre 14:25
Malacky 14:35
Zohor 14:49
Devínska Nová Ves 15:02
Bratislava-Lamač 15:08
Bratislava hlavná stanica 15:17
Bratislava hlavná stanica 15:19
Bratislava hlavná stanica 15:19
Bratislava-Rača 15:29
Pezinok 15:41
Šenkvice 15:48
Cífer 15:58
Trnava nákladná stanica 16:04
Trnava 16:05
Trnava 16:07
Brestovany 16:14
Leopoldov 16:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).