Os 3021 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 15:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 15:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 13:02
Leopoldov 15:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 13:02
Sekule 13:08
Veľké Leváre 13:26
Malacky 13:35
Zohor 13:49
Devínska Nová Ves 14:02
Bratislava-Lamač 14:08
Bratislava hlavná stanica 14:17
Bratislava hlavná stanica 14:19
Bratislava-Rača 14:29
Pezinok 14:41
Šenkvice 14:48
Cífer 14:58
Trnava nákladná stanica 15:04
Trnava 15:05
Trnava 15:07
Brestovany 15:14
Leopoldov 15:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).