Os 3019 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 14:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 14:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 12:07
Leopoldov 14:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 12:07
Sekule 12:13
Veľké Leváre 12:25
Malacky 12:35
Zohor 12:49
Devínska Nová Ves 13:02
Bratislava-Lamač 13:08
Bratislava hlavná stanica 13:19
Bratislava hlavná stanica 13:19
Bratislava-Rača 13:29
Pezinok 13:41
Šenkvice 13:48
Cífer 13:58
Trnava 14:05
Trnava 14:07
Brestovany 14:14
Leopoldov 14:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).