Os 3018 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 13:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 26.06.2022 o 13:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 12:38
Bratislava hlavná stanica 13:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 12:38
Brestovany 12:44
Trnava 12:55
Cífer 13:03
Šenkvice 13:13
Pezinok 13:19
Bratislava-Rača 13:31
Bratislava hlavná stanica 13:41

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).