Os 3017 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 13:08
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 11:02
Leopoldov 13:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 11:02
Sekule 11:08
Veľké Leváre 11:26
Malacky 11:35
Zohor 11:49
Devínska Nová Ves 12:02
Bratislava-Lamač 12:08
Bratislava hlavná stanica 12:19
Bratislava-Rača 12:29
Pezinok 12:41
Šenkvice 12:48
Cífer 12:58
Trnava 13:05
Trnava 13:07
Brestovany 13:14
Leopoldov 13:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).