Os 3015 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 12:10
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 12:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 10:07
Leopoldov 12:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 10:07
Sekule 10:13
Veľké Leváre 10:25
Malacky 10:35
Zohor 10:49
Devínska Nová Ves 11:02
Bratislava-Lamač 11:08
Bratislava hlavná stanica 11:19
Bratislava hlavná stanica 11:19
Bratislava-Rača 11:29
Pezinok 11:41
Šenkvice 11:48
Cífer 11:58
Trnava nákladná stanica 12:04
Trnava 12:05
Trnava 12:07
Brestovany 12:14
Leopoldov 12:20

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.