Os 3014 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:41
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 11:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 10:38
Bratislava hlavná stanica 11:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 10:38
Brestovany 10:44
Trnava nákladná stanica 10:56
Cífer 11:02
Cífer 11:03
Šenkvice 11:13
Pezinok 11:19
Bratislava-Rača 11:31
Bratislava hlavná stanica 11:41

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.