Os 3014 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 11:55
Meškanie 13 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 10:39
Bratislava hlavná stanica 11:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 10:39
Leopoldov 10:39
Brestovany 10:45
Trnava 10:55
Trnava nákladná stanica 10:57
Cífer 11:02
Šenkvice 11:13
Pezinok 11:19
Bratislava-Rača 11:32
Bratislava hlavná stanica 11:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).