Os 3013 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 11:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 11:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 09:02
Leopoldov 11:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 09:02
Sekule 09:08
Veľké Leváre 09:26
Malacky 09:35
Zohor 09:49
Devínska Nová Ves 10:01
Devínska Nová Ves 10:02
Bratislava-Lamač 10:08
Bratislava hlavná stanica 10:17
Bratislava hlavná stanica 10:19
Bratislava-Rača 10:29
Pezinok 10:41
Šenkvice 10:48
Cífer 10:58
Trnava nákladná stanica 11:04
Trnava 11:05
Trnava 11:07
Brestovany 11:14
Leopoldov 11:20

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.