Os 3011 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 10:14
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 08:07
Leopoldov 10:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 08:07
Sekule 08:13
Veľké Leváre 08:25
Malacky 08:35
Zohor 08:49
Devínska Nová Ves 09:02
Bratislava-Lamač 09:08
Bratislava hlavná stanica 09:19
Bratislava hlavná stanica 09:19
Bratislava-Rača 09:29
Pezinok 09:41
Šenkvice 09:48
Cífer 09:58
Trnava nákladná stanica 10:04
Trnava 10:05
Trnava 10:07
Brestovany 10:14
Leopoldov 10:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).