Os 3010 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:40
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 07.08.2022 o 09:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 08:38
Bratislava hlavná stanica 09:41

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 08:38
Brestovany 08:44
Trnava nákladná stanica 08:56
Cífer 09:03
Šenkvice 09:13
Pezinok 09:19
Bratislava-Rača 09:31
Bratislava hlavná stanica 09:41

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.