Os 3009 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 09:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 07:02
Leopoldov 09:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 07:02
Sekule 07:08
Veľké Leváre 07:26
Malacky 07:35
Zohor 07:49
Devínska Nová Ves 08:02
Bratislava-Lamač 08:08
Bratislava hlavná stanica 08:17
Bratislava hlavná stanica 08:19
Bratislava hlavná stanica 08:19
Bratislava-Rača 08:29
Pezinok 08:41
Šenkvice 08:48
Cífer 08:58
Trnava 09:05
Trnava 09:07
Brestovany 09:14
Leopoldov 09:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).