Os 3007 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 07:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 05:38
Leopoldov 07:49

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:38
Sekule 05:45
Veľké Leváre 05:57
Malacky 06:05
Zohor 06:16
Devínska Nová Ves 06:27
Bratislava-Lamač 06:34
Bratislava hlavná stanica 06:48
Odbočka Vinohrady 06:55
Bratislava-Rača 06:58
Pezinok 07:10
Šenkvice 07:17
Cífer 07:28
Trnava 07:36
Brestovany 07:43
Leopoldov 07:49

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).