Os 3007 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zohor
Vlak odišiel zo stanice o 06:49
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 06:07
Leopoldov 08:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:07
Sekule 06:13
Veľké Leváre 06:25
Malacky 06:35
Zohor 06:49
Devínska Nová Ves 07:02
Bratislava-Lamač 07:08
Bratislava hlavná stanica 07:19
Bratislava-Rača 07:29
Pezinok 07:41
Šenkvice 07:48
Cífer 07:58
Trnava nákladná stanica 08:04
Trnava 08:05
Trnava 08:07
Brestovany 08:14
Leopoldov 08:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).