Os 3005 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:07
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:09 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:55
Leopoldov 07:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:55
Sekule 05:02
Veľké Leváre 05:14
Malacky 05:35
Zohor 05:49
Devínska Nová Ves 06:02
Bratislava-Lamač 06:08
Bratislava hlavná stanica 06:19
Bratislava hlavná stanica 06:19
Bratislava-Rača 06:29
Pezinok 06:41
Šenkvice 06:48
Cífer 06:58
Trnava nákladná stanica 07:04
Trnava 07:05
Trnava 07:07
Brestovany 07:14
Leopoldov 07:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).