Os 3004 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:42
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 05:39
Bratislava hlavná stanica 06:42

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 05:39
Brestovany 05:45
Trnava 05:55
Trnava nákladná stanica 05:57
Cífer 06:02
Šenkvice 06:13
Pezinok 06:19
Bratislava-Rača 06:32
Bratislava hlavná stanica 06:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).