Os 3003 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 06:21
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:18 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:18
Leopoldov 06:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:18
Bratislava-Rača 05:27
Bratislava-Rača 05:28
Pezinok 05:41
Šenkvice 05:47
Cífer 05:58
Trnava 06:07
Brestovany 06:14
Leopoldov 06:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).