Os 3003 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 06:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:07
Leopoldov 06:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:07
Sekule 04:14
Veľké Leváre 04:26
Malacky 04:35
Zohor 04:49
Devínska Nová Ves 05:02
Bratislava-Lamač 05:08
Bratislava hlavná stanica 05:19
Bratislava-Rača 05:29
Pezinok 05:40
Pezinok 05:41
Šenkvice 05:47
Cífer 05:58
Trnava nákladná stanica 06:04
Trnava 06:05
Trnava 06:07
Brestovany 06:14
Leopoldov 06:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).