Os 3001 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Leopoldov
Vlak prišiel do stanice o 05:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.07.2022 o 05:17 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:17
Leopoldov 05:18

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:17
Bratislava-Rača 04:27
Pezinok 04:39
Šenkvice 04:45
Cífer 04:56
Trnava 05:04
Brestovany 05:11
Leopoldov 05:18

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).