Os 2651 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Smolenice
Vlak prišiel do stanice o 03:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Senica 03:42
Trnava 04:36

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Jablonica 03:33
Senica 03:42
Smolenice 03:50
Jablonica 03:51
Výhybňa Dúbrava 03:59
Smolenice 04:10
Boleráz 04:18
Šelpice 04:26
Nemčanka 04:29
Trnava 04:36

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).