Os 2650 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Senica
Vlak prišiel do stanice o 23:40
Meškanie 68 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 23:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 21:40
Senica 22:32

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 21:41
Nemčanka 21:47
Šelpice 21:51
Boleráz 21:57
Smolenice 22:05
Smolenice 22:05
Výhybňa Dúbrava 22:15
Jablonica 22:23
Jablonica 22:23
Senica 22:32

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).