Os 2630 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 20:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 20:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 19:40
Kúty 20:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 19:41
Šelpice 19:51
Boleráz 19:57
Smolenice 20:05
Smolenice 20:05
Jablonica 20:23
Jablonica 20:23
Senica 20:32
Senica 20:33
Šajdíkove Humence 20:39
Šaštín-Stráže 20:48
Kúty 20:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).