Os 2629 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 19:01
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 17:33
Trnava 18:57

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:33
Šaštín-Stráže 17:44
Šajdíkove Humence 17:54
Senica 18:04
Jablonica 18:13
Smolenice 18:31
Boleráz 18:39
Šelpice 18:47
Nemčanka 18:50
Trnava 18:57

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).