Os 2629 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava nákladná stanica
Vlak v stanici o 19:37
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 19:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 18:02
Trnava 19:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 18:02
Šaštín-Stráže 18:13
Šajdíkove Humence 18:23
Senica 18:34
Senica 18:34
Jablonica 18:44
Smolenice 19:01
Smolenice 19:05
Boleráz 19:13
Šelpice 19:19
Šelpice 19:20
Nemčanka 19:23
Trnava 19:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).