Os 2626 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 19:06
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 17:40
Kúty 18:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 17:40
Trnava nákladná stanica 17:41
Nemčanka 17:47
Šelpice 17:51
Boleráz 17:57
Smolenice 18:05
Smolenice 18:05
Jablonica 18:23
Jablonica 18:23
Senica 18:32
Senica 18:33
Šajdíkove Humence 18:39
Šaštín-Stráže 18:48
Kúty 18:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).