Os 2625 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 17:41
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 16:02
Trnava 17:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:02
Šaštín-Stráže 16:13
Šajdíkove Humence 16:23
Senica 16:34
Senica 16:34
Jablonica 16:43
Jablonica 16:44
Výhybňa Dúbrava 16:51
Smolenice 17:01
Smolenice 17:05
Boleráz 17:13
Šelpice 17:20
Nemčanka 17:23
Trnava 17:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).