Os 2624 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 17:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 16:40
Kúty 17:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 16:40
Trnava nákladná stanica 16:41
Nemčanka 16:47
Šelpice 16:51
Boleráz 16:57
Smolenice 17:05
Smolenice 17:05
Výhybňa Dúbrava 17:15
Jablonica 17:23
Senica 17:32
Šajdíkove Humence 17:39
Šaštín-Stráže 17:48
Kúty 17:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).