Os 2623 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava nákladná stanica
Vlak v stanici o 16:34
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:36 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 15:02
Trnava 16:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:02
Šaštín-Stráže 15:13
Šajdíkove Humence 15:23
Senica 15:34
Senica 15:34
Jablonica 15:44
Výhybňa Dúbrava 15:51
Smolenice 16:01
Smolenice 16:05
Boleráz 16:13
Šelpice 16:20
Nemčanka 16:23
Trnava 16:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).