Os 2623 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 16:02
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.10.2021 o 16:02 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 14:33
Trnava 16:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:33
Šaštín-Stráže 14:43
Šaštín-Stráže 14:44
Šajdíkove Humence 14:53
Šajdíkove Humence 14:54
Senica 15:05
Jablonica 15:15
Výhybňa Dúbrava 15:22
Smolenice 15:36
Boleráz 15:44
Šelpice 15:51
Nemčanka 15:54
Trnava 16:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).