Os 2622 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:24
Meškanie 25 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 15:40
Kúty 16:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 15:41
Nemčanka 15:47
Šelpice 15:51
Boleráz 15:57
Smolenice 16:05
Smolenice 16:05
Jablonica 16:23
Jablonica 16:23
Senica 16:32
Senica 16:33
Šajdíkove Humence 16:39
Šaštín-Stráže 16:48
Kúty 16:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).