Os 2621 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava nákladná stanica
Vlak v stanici o 15:39
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 15:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 14:02
Trnava 15:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 14:02
Šaštín-Stráže 14:13
Šajdíkove Humence 14:23
Senica 14:34
Senica 14:34
Jablonica 14:43
Jablonica 14:44
Smolenice 15:01
Smolenice 15:05
Boleráz 15:13
Šelpice 15:20
Nemčanka 15:23
Trnava 15:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).