Os 2620 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 16:07
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 14:40
Kúty 15:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 14:41
Šelpice 14:51
Boleráz 14:57
Smolenice 15:05
Smolenice 15:05
Jablonica 15:23
Jablonica 15:23
Senica 15:32
Senica 15:33
Šajdíkove Humence 15:39
Šaštín-Stráže 15:48
Kúty 15:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).