Os 2618 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 15:05
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 15:05 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 13:40
Kúty 14:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 13:41
Nemčanka 13:47
Šelpice 13:51
Boleráz 13:57
Smolenice 14:04
Smolenice 14:05
Smolenice 14:05
Jablonica 14:23
Jablonica 14:23
Senica 14:32
Senica 14:33
Šajdíkove Humence 14:39
Šaštín-Stráže 14:48
Kúty 14:59

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.