Os 2614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak v stanici o 12:47
Meškanie 137 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 14:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 11:11
Kúty 12:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 11:11
Trnava nákladná stanica 11:12
Nemčanka 11:18
Šelpice 11:22
Šelpice 11:22
Boleráz 11:28
Smolenice 11:36
Výhybňa Dúbrava 11:46
Jablonica 11:53
Jablonica 11:54
Senica 12:03
Šajdíkove Humence 12:09
Šajdíkove Humence 12:10
Šaštín-Stráže 12:18
Šaštín-Stráže 12:19
Kúty 12:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).