Os 2614 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 13:11
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 11:40
Kúty 12:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 11:41
Nemčanka 11:47
Šelpice 11:51
Šelpice 11:51
Boleráz 11:57
Smolenice 12:05
Smolenice 12:05
Jablonica 12:23
Jablonica 12:23
Senica 12:31
Senica 12:32
Šajdíkove Humence 12:38
Šajdíkove Humence 12:39
Šaštín-Stráže 12:47
Šaštín-Stráže 12:48
Kúty 12:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).