Os 2610 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 10:59
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 10:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 09:40
Kúty 10:59

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 09:40
Trnava nákladná stanica 09:41
Nemčanka 09:47
Šelpice 09:51
Šelpice 09:51
Boleráz 09:57
Smolenice 10:05
Smolenice 10:05
Výhybňa Dúbrava 10:15
Jablonica 10:23
Jablonica 10:23
Senica 10:31
Senica 10:32
Šajdíkove Humence 10:38
Šajdíkove Humence 10:39
Šaštín-Stráže 10:47
Šaštín-Stráže 10:48
Kúty 10:59

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).