Os 2610 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 10:40
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:39 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 09:11
Kúty 10:30

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 09:11
Trnava nákladná stanica 09:12
Nemčanka 09:18
Šelpice 09:22
Boleráz 09:28
Smolenice 09:36
Výhybňa Dúbrava 09:46
Jablonica 09:54
Senica 10:03
Šajdíkove Humence 10:10
Šaštín-Stráže 10:18
Šaštín-Stráže 10:19
Kúty 10:30

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).