Os 2607 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 08:29
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 08:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 07:02
Trnava 08:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 07:02
Šaštín-Stráže 07:13
Šajdíkove Humence 07:23
Senica 07:30
Jablonica 07:38
Jablonica 07:39
Smolenice 07:56
Smolenice 07:57
Boleráz 08:05
Šelpice 08:12
Šelpice 08:13
Trnava 08:23

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.