Os 2606 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 07:57
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.01.2022 o 07:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 06:28
Kúty 07:56

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 06:29
Šelpice 06:39
Boleráz 06:46
Smolenice 06:58
Jablonica 07:16
Senica 07:30
Šajdíkove Humence 07:36
Šaštín-Stráže 07:47
Kúty 07:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).