Os 2605 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 07:23
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 06:02
Trnava 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:02
Šaštín-Stráže 06:13
Šajdíkove Humence 06:23
Senica 06:30
Jablonica 06:39
Smolenice 06:57
Boleráz 07:05
Šelpice 07:13
Trnava 07:23

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).