Os 2605 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 07:29
Meškanie 11 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 07:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 06:02
Trnava 07:23

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 06:02
Kúty 06:02
Šaštín-Stráže 06:13
Šajdíkove Humence 06:23
Senica 06:30
Jablonica 06:39
Výhybňa Dúbrava 06:46
Smolenice 06:56
Smolenice 06:57
Boleráz 07:05
Šelpice 07:13
Nemčanka 07:16
Trnava 07:23

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.