Os 2601 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nemčanka
Vlak v stanici o 05:18
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:28 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:12
Trnava 05:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:12
Šaštín-Stráže 04:23
Jablonica 04:24
Šajdíkove Humence 04:33
Výhybňa Dúbrava 04:39
Senica 04:40
Jablonica 04:49
Smolenice 04:49
Smolenice 05:07
Boleráz 05:15
Šelpice 05:23
Nemčanka 05:26
Trnava 05:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).