Os 2601 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Trnava
Vlak prišiel do stanice o 05:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:34 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:12
Trnava 05:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:12
Šaštín-Stráže 04:23
Šajdíkove Humence 04:33
Senica 04:40
Jablonica 04:49
Výhybňa Dúbrava 04:57
Smolenice 05:07
Boleráz 05:15
Šelpice 05:23
Trnava 05:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).