Os 2037 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:48
Meškanie 4 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.01.2022 o 22:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 21:31
Bratislava hlavná stanica 22:44

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 21:31
Sekule 21:38
Veľké Leváre 21:51
Malacky 22:00
Zohor 22:14
Devínska Nová Ves 22:27
Bratislava-Lamač 22:35
Bratislava hlavná stanica 22:44

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).