Os 2037 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:52
Meškanie 7 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 22:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 21:34
Bratislava hlavná stanica 22:45

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 21:34
Sekule 21:40
Veľké Leváre 21:53
Veľké Leváre 21:53
Malacky 22:01
Zohor 22:14
Devínska Nová Ves 22:27
Bratislava-Lamač 22:36
Bratislava hlavná stanica 22:45

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).