Os 2036 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 23:26
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 23:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 22:18
Kúty 23:26

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 22:18
Bratislava-Lamač 22:26
Devínska Nová Ves 22:32
Zohor 22:45
Malacky 23:00
Veľké Leváre 23:09
Sekule 23:20
Kúty 23:26

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.